Benzersiz Logo
Tasarım Deneyimi.
Kartvizitto yeni nesil tasarımlar ile hayalinizdeki logo tasarımını size ve markanıza kavuşturuyor. Kişiye özel tasarlanan, ekonomik, yaratıcı ve etkileşimi yüksek logo tasarımlarına sahip olmak Kartvizitto ile artık çok ayrıcalıklı.
Gerçek Bir Marka
İmajına Merhaba!
Modern hayatın çizgilerinden ilham alınarak tasarlanacak logonuz, artık iş dünyasının prestij gereksinimini tamamen karşılıyor. Marka algınız artık Kartvizitto ile zirvede. Yeni logonuz ile marka imajınızın tadını çıkarın!
Alternatif Tasarımlar
Modern Seçenekler.
Her logo siparişinizde, vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda 2 adet tasarım sizlere sunulacak. Beğendiniz tasarımı seçmekte özgürsünüz. Tek bir yapıya bağlı kalmadan seçenekli logo tercihi. Bu harika!
Artık Fikirleriniz
Yaratıcılıkla Buluşuyor.
Seçtiğiniz tasarımda değişiklikler yada eklemeler mi istiyor sunuz? Tabiki! Fikirleriniz bizim için çok önemli. Logo tasarımınız kişisel tercihlere her zaman açık. Kişisel zevkleriniz ve tasarım gurusu Kartvizitto. Bu logo tasarımı muhteşem olacak!
Modern Bir Logo
Hemen Sipariş Verin!
Hemen tasarlat butonuna tıklayarak logo tasarım sipariş sayfasına ulaşabilirsiz. Sipariş sayfasında  “Hayalinizdeki Logoyu Bize Anlatın” panelinden bizlere istediğiniz logonun tarzı, rengi ve tasarımı  hakkında kişisel isteklerinizi iletebilir ve hemen logo tasarım siparişinizi verebilirsiniz. Logo tasarım siparişinizi, kartvizit siparişinizi verirken de sepete ekleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kartvizit bilgilerinizi girerken “Logo Tasarımınız Yok mu?” altındaki kutucuğu işaretlemek. Logo tasarım siparişiniz otomatik olarak sepetinize eklenecektir.