Genel

Kartvizit Nasıl Seçilir ?

Kartvizit Tasarımları

 Kartvizitler iş dünyasının yüzü olmakla beraber en önemli network araçlarından biridir. Her işletme yada markanın meslek grubunu yada kurumsal imajını sembolize eden bir yüzü vardır. Bu imajın aynı şekilde kendinizi tanıtırken, müşterilerinizin size daha sonra ulaşabilmesi için yada yaptığınız bir görüşme sonrası kendinizi hatırlatabilmeniz için sürdürülebilir olması kritik derece önemlidir.

Yaratıcılığın ve fark yaratmanın en önemli unsur olduğu günümüzde, marka imajınızın ve profesyonelliğinizin yansıması olan kartvizitinizin seçimi ve tasarımı nasıl olmalı ?

Yukarıda bahsettiğimiz yaratıcılık var fark yaratma unsurları her meslek grubu için farklıdır. Bu farklılık kartvizit tasarımları ve seçimi açısından çok dikkatli yapılmalıdır.

Bazı meslek grupları hedef kitlenin önem verdiği prestijli görünüm ve güvenin ön planlada olduğu guruplardır. Bu meslek grupları kartvizit modelleri içerisinden elegant yapıya sahip, gösterişli ve mesleğin yada markanın ağırlığını kaldırabilecek kartvizit tasarımları tercih etmelidir. Renk seçimlerinden, font kullanımına, dikey ve yatay formundan kartvizit kalınlığına kadar önem teşkil etmektedir.

Sizin tercihiniz imajın ve prestijin unsurlarını taşıyan bir kartvizit ise Kartvizitto Premium Kartvizit Tasarımları Kategorisinden tercihinizi yapabilirsiniz.

Belkide markanızın imajı yada mesleğinizin yansıttığı konsept modern çizgilere sahip, yalınlığın güzelliğini yansıtacak, asil ve minimalist kartvizit örnekleri için uygun olabilir. İşte bu noktada verdiğiniz hizmet yada marka kültürünüz devreye giriyor. Bu kültür çağımızın en çok önem verdiği sade fakat modern çizgiler ile harmanlanmış tasarımlar. Teknoloji ve tasarım firmalarınında marka imajına en fazla yansıttıkları bu kültür sizinde mesleğinizde rakipleriniz arasından sıyrılmanızı ve günümüzün aranan ismi olmanızı sağlayabilir.

Modern ve çağdaş tasarımlar için Kartvizitto Minimalist Kartvizit Tasarımları  kategorisini inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir