Genel

Kartvizitlerimiz Nasıl Tasarlanıyor ?

Kartvizit Modellerimizi Nasıl Tasarlıyoruz ?

Akılda kalıcılık tüm marka ve işletmeler için en önemli unsurdur. Marka kültürünüzün yansıttığı kurumsal kimlik, müşterilerinize ve markanıza ilgi duyanlara prestijli bir imajla geçmesi gerek.

İşte kartvizitto.com, kartvizit tasarımlarında dikkate aldığı nokta tamda bu!

Her kartvizit tasarımı bir hikayeden yola çıkılarak koleksiyona eklendi. Her kartvizit temsil ettiği bir sektör yada imaj gereksinimi olan markalar için özel olarak tasarlandı.

Geçmişten günümüze gelen klasik kartvizit tasarımlarının artık herhangi bir etki ve değeri yok. Her tasarım dikkat çekmeli, fark yaratmalı ve çağımızın tasarım trendleri dikkate alınarak tasarlanmış olmalı. Kartvizitiniz sizin vitrininiz ve demode, eski ve her hangi bir tasarım çizgisi olmayan kartvizitler size ve markanıza faydadan çok zarar verecektir.

Modern ve farklılık mottoyla yola çıkmış olan Kartvizitto.com her kartvizit tasarımında geçmişten gelen tabuları yıkmış, yeni, popüler ve trendleri yakalamış tasarım anlayışı ile yüzlerce kartvizit tasarımlarını sizlere sunmuştur.

Türkiyenin en sevilen kartvizit sitesi Kartvizitto yaratıcılık konusunda her zaman trend olan çizgisi ile sizinle, daima zirvede!

Hemen kartvizit modellerini incelemek için Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir